Halk TV’de İstanbul’dan İzmir’e 5 dk’da ışınlandı


  • Anasayfa
  • Halk TV’de İstanbul’dan İzmir’e 5 dk’da ışınlandı

Halk TV'de İstanbul'dan İzmir'e 5 dk'da ışınlandı

\

Halk TV’de İstanbul’dan İzmir’e 5 dk’da ışınlandı

17.06.2013 11:53
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, akıl ve mantık kurallarını alt-üst edecek bir olaya imza attı. Sertel, katıldığı bir televizyon programına önce İstanbul’dan sonra ise ‘ışınlanıp’ İzmir’den bağlandı. Peki bu nasıl oldu?

HALK TV SEYİRCİYİ KANDIRIYOR 

Gezi Parkı olaylarında gerek hükümet kanadından gerekse İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu medyada çıkan yalan-yanlış haberlerden dert yandı. Bunun son örneği Gezi Parkı olayları esnasında tahrik edici yayınlar yapan Halk TV ekranlarında yaşandı. 

İŞTE HALK TV’DE YAŞANAN O ANLAR:

ATİLLA SERTEL 17:49′DA İSTANBUL’DA 

Gezi Parkı olaylarını değerlendirmek üzere Halk TV’ye telefonla canlı bağlanan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, 17:49′da Şişli’deki Halaskargazi Caddesi’nde meydana gelen olayları aktardı. Polisin sert müdahalesinden dert yanan Sertel, bu olaylardan bahsederken kullandığı provoke edici sözler dikkatlerden kaçmadı. 

ATİLLA SERTEL 17:55′TE İZMİR’DE 

Aynı Atilla Sertel bu kez, İstanbul’daki bilgi aktarımından yaklaşık 5 dakika sonra bu kez İzmir’deymiş gibi tekrar telefonla Halk TV’nin canlı yayınına bağlandı. Sertel, programın sunucusu Lale Ozan Arslan’a bu kez de İzmir’de olduğunu söyledi. Sertel’in bu sözleri söylerken saatler 17:55′i gösteriyordu.

HALK TV’DE YAŞANAN O ANLARIN MONTAJSIZ HALİ:

 

Haber7

Bir önceki yazımız olan Polis dayanamadı ve çılgına döndü başlıklı makalemizde polisas, polish ve polish flag hakkında bilgiler verilmektedir.

Halk TV’de İstanbul’dan İzmir’e 5 dk’da ışınlandı ile Benzer Yazılar:

19 Haziran 2013 Saat : 2:27
  Genel

Halk TV’de İstanbul’dan İzmir’e 5 dk’da ışınlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar